Sienų dekoravimas

Norintiems ypatingų bei netradicinių sprendimų interjere siūlome sienų dekoravimą išskirtinėmis glazūromis, tinkais ar dažais iš Prancūzijos bei Italijos atliekamą specialia technika. Tai – puiki galimybė pabrėžti Jūsų būsto savitumą ir sukurti prabangos akcentus Jūsų namų aplinkoje. 

Savo patirtis renkame jau nuo 2005 metų, kai pirmą kartą nuvykome į Italiją susipažinti su sienų dekoravimo technika ir mokytis šio meno. Vėliau teko dar pabuvoti Prancūzijoje ir Vokietijoje, o galiausiai – dar kartą Italijoje. Tai mums sudarė sąlygas pristatyti jums plačiausią gamą sienų dažų, glazūrų ir dekoravimo būdų.  

Mes patys importuojame visas medžiagas iš tiekėjų užsienyje, todėl galime konkuruoti su Lietuvoje platinamomis itin brangiomis dekoravimo medžiagomis.  

Kreipkitės ir mes susitikimo metu pateiksime pavyzdžių, pristatysime galimus dekorus, o jums pageidaujant  parodysime jau atliktus dekoravimo darbus. 

Įdomu:

net ir naudojant tą pačią dekoravimo techniką neįmanoma išgauti identiško rezultato. Užtenka šiek tiek pakeisti raštą, spalvą ar kitą, iš pirmo žvilgsnio nereikšmingą, dekoravimo detalę ir jūs turėsite niekur nematytą rezultatą.