Glaistymo-dažymo darbų kaina prasideda nuo 7 eurų už kvadratinį metrą. Atsižvelgiant į darbo apimtis ir  sudėtingumą, kaina gali būti didesnė. Į nurodytą kainą įeina medžiagos ir darbas.

Nors galime dirbti ir su jūsų medžiagomis, visuomet rekomenduojame mūsų patikrintus dažus bei glaistus. Kadangi visos naudojamos medžiagos  – chemija, tai sujungus tarpusavyje nederančias priemones galima išgauti nedžiuginantį rezultatą. Kita vertus, mūsų naudojamos medžiagos ir jų tarpusavio suderinamumas jau patikrintas, todėl ir rezultatas, tikėtina, džiugins ilgus metus.

Taip. Mūsų garantija neturi senaties termino. Todėl, neatsižvelgiant į tai, kiek laiko praėjo po darbų įvykdymo, galime atvykti ir įvertinti visus iškilusius darbų trūkumus bei juos ištaisyti.

Nors šis klausimas gana dažnas, jis – neteisingas. Darbų vykdytojų visuomet klauskite, kada darbai bus baigti. Taip tiksliai žinosite, kada galite samdytis kitus darbininkus ar baldų atvežimą.

Renkantis dažus svarbu atkreipti dėmesį ne į dažų gamybos šalį ar jų pavadinimą, o į tai, kokia yra dažų plovimo klasė. Geriausi dažai – sertifikuoti ir turintys pirmą plovimo klasę. Tokie dažai yra atsparūs ir puikiai valomi tiek sausu, tiek šlapiu būdu.

Gipso kartono lubų montavimo kaina prasideda nuo 7 eurų. Atsižvelgiant į darbo sudėtingumą, kaina gali kilti.

Sienų ir lubų trūkinėjimui gali būti daug priežasčių, tačiau dažniausios – konstrukcinės klaidos. Tam, kad būtų galima išvengti įtrūkimų, visuomet rekomenduojame palikti kompensacinius tarpus tarp susijungiančių plokštumų.

Sienų dekoravimas – tai specialus sienos apdirbimo būdas naudojant specialiai pritaikytus tinkus, glaistus ir dažus bei taikant tam tikrą darbų atlikimo technologiją. Sienų dekoravimas tinkamas patalpoms, kurioms reikia didesnio atsparumo bei prabangos.

Tam, kad nesugadintumėte nei sienų, nei grindų, rekomenduojame grindis montuoti tada, kai jau būsite vienu sluoksniu nudažę sienas.
Taip pat, kaip ir grindų, sienų montavimą reikėtų atidėti iki to laiko, kai sienos bus nudažytos pirmuoju sluoksniu.

Nors daugelis pageidauja dvigubų gipso kartono lubų tam, kad būtų įmanoma išvengti lubų trūkinėjimo, patirtis rodo, kad šie dalykai neturi jokios įtakos vienas kitam. 

Rezultato kokybė priklauso nuo patirties ir medžiagų kokybės. Didelius komercinius plotus pilnai glaistome glaisto purškimo aparatu, tačiau mažesnėms patalpoms paskutinį glaisto sluoksnį dengiame rankomis. Naudojant glaisto purškimo aparatą sutaupome ne tik laiką, bet ir jūsų pinigus.

Tai šlifavimo būdas, kuomet naudojami elektriniai šlifavimo įrankiai su siurbliais susiurbiančiais didžiąją dalį dulkių. Tačiau visiškai išvengti dulkių – neįmanoma.