Sienų dekoravimas tinku – pigus būdas papuošti interjerą

Namų interjeras ir dekoravimo sprendimai pastaruoju metu vis dažniau tampa aktualia šiuolaikinio žmogaus bendravimo, kūrybos ir edukacijos tema. Tačiau šią temą vysto ne tik mados žurnalai, bet ir praktiškai su interjero dekoravimu susiduriančios firmos ar asmenys. Todėl darosi sunku atrasti tai, kas tikrai patiktų, bet kartu ir neatimtų daug laiko bei pinigų. „Dažytojų brolija“ atstovas Vidas Leščinskas sako, kad sienų dekoravimas tinku – vienas paprasčiausių, o tuo pačiu ir pigiausių dekoro variantų.

Įvairių patalpų dekoravimui

Sienų dekoravimas tinku yra daug išraiškingesnis už lygias dažytas sienas, tačiau atrodo kiek subtiliau nei įvairiaspalviai, raštuoti tapetai. Todėl dera atkreipti dėmesį į savo stilių ir poreikius. Mėgstantiems išskirtinumą dekoratyvinis tinkas tiks ir butui, ir namui, o pamėginus eksperimentuoti su skirtingomis tekstūromis galima išgauti išties originalų vaizdą. Tačiau Vidas Leščinskas teigia, kad biurui dekoratyvinį tinką renkasi mažiau žmonių.

„Sienų dekoravimas tinku yra gana paprastas sprendimas, kuris nekainuoja daug, o ir dulkių bei nešvarumų dirbant su juo mažiau, bet ar jis tikrai tiks biurui – didelis klausimas. Dažniausiai verslininkai nori „švarios“ erdvės be jokių pašalinių detalių, tai dažniau ir renkasi lygių sienų dažymą. Aišku, jeigu biure dirba kūrybiški ir laisvi darbuotojai, tai ir jų darbo erdvė tikrai gali būti tekstūruota.“, – teigia „Dažytojų brolija“ atstovas.

Daug pliusų, tačiau tinka – ne visiems

Tiesa, net jei ir labai mėgstate tekstūruotas sienas, reikėtų apsvarstyti, kuriame kambaryje sienų dekoravimas tinku bus funkcionalus sprendimas. Dekoravimo tinkas yra gana grubus ir juo padengtos sienos turės nedidelius plyšelius bei įrėžimus, kuriuose gali pradėti rinktis dulkės ir purvas. Šalia durų, virtuvėje ar kitame kambaryje, kuriame greičiau atsiranda nešvarumų toks dekoras virs tikru galvos skausmu ne tik todėl, kad nešvarumai kaupsis greičiau, bet ir juos išvalyti bus kiek sudėtingiau.

„Taip, tinku dekoruotos sienos valosi kiek sudėtingiau, bet jos turi ir didelį pliusą – jas be vargo galima plauti nepažeidžiant dažų. Tai ne tik geras ženklas namų šeimininkams mėgstantiems tvarką, bet ir ieškantiems ilgaamžiškų sprendimų.“, – paaiškindamas, kuo sienų dekoravimas tinku yra naudingas teigia Vidas Leščinskas.

Facebook Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *