Sienų dekoravimas: septynios 2019-tųjų idėjos

Nors vis dar itin populiaru kambaryje parinkti vieną akcentinę sieną, kurios išskirtinumas glūdėtų tik spalvoje, tačiau dabar akcentinės sienos įgauna naują vaizdą. Kartu su The Zoe Report apžvelgsime 2019-tais atkeliaujančias išskirtines idėjas, kad sienų dekoravimas būtų ir lengvas, ir dailus.

1.       Geometrinės formos

Jeigu tikėsime Pinterest duomenimis, tai geometrinių formų dizainų paieškos išaugo 225 procentais, o tai tik įrodo, kad mokykloje buvusi kiek nuobodi, dabar geometrija sugrįžta su trenksmu. Aiškios formos, ritmingi ir tikslūs motyvai – visa tai ne tik prives erdvę prie daugelio taip trokštamo modernumo, bet ir suteiks balansą ir žaismingumo.

2.       Megzti akcentai

Ar kada matėte pas močiutę kaime kabantį siuvinėtą ar išmegztą (o kartais ir išaustą) paveikslą? Tai štai tokie interjero papuošalai 2019 metais įsibrauna ir į sienų dekoravimą. Gal būt todėl, kad tekstilė suteikia šilumos ir jaukumo, o gal dėl to, kad tai puikiai atspindi gyventojo asmenybę, bet sienų dekoravimas megztais akcentais turėtų būti ir jūsų šių metų tikslas.

https://www.instagram.com/p/BsZe2mVhIRS/?utm_source=ig_web_copy_link

3.       50 geltonos atspalvių

Nors geltona yra itin drąsi spalva, bet tuo pačiu ji – puikiausias akcentas įleidžiantis šilumos ir džiaugsmo į jūsų namus. Jeigu jau tikrai sunku pritaikyti saulės geltonumą, tai rinkitės iš švelnesnių atspalvių, kurie puikiai prisitaikys prie bet kokio interjero. O dar geriau jei sienų dekoravimas bus orientuotas į aukso atspalvius, o viskas aplink – švelnių, žemiškų spalvų.

4.       Vertikalūs sodai

Niekas taip nesuteikia aplinkai gyvybės, kaip augalai, todėl sienų dekoravimas kabančiais vazonėliais šiemet itin populiarus. Tiesa, ne tik kambario sienos, bet ir išorinės namo sienos tampa vertikaliais sodais, kur auga įvairios vijoklinių augalų rūšys.

5.       Metalizacija

Nors metalo detalės daug kam lengvai primena viduramžius, visgi šis sienų dekoravimas puikiai tinka ir 21-ojo amžiaus žmogui. Toks dekoravimas suteiks aplinkai vintažinio pojūčio, tačiau tuo pačiu ir priartins prie futuristinio modernumo bei pagyvins pabodusį interjerą.

6.       Išskirtiniai raštai

Nesvarbu ką pasirinksite: dažymą ar tapetus, tačiau sienų dekoravimas itin išraiškingais ratais bei spalvomis dabar – tikra bomba. Tačiau verta atkreipti dėmesį, kad tokie margumynai gana stipriai užpildo kambarį ir suteikia jam didelės energijos, todėl raštai turėtų nugulti ant rečiau lankomo kambario sienų.

7.       Židinys

Nesvarbu ar jūsų židinys lauke ar viduje, jis beveik visuomet virsta erdvės traukos centru. Todėl sienų dekoravimas turėtų atsirasti būtent ant tos sienos, kurioje puikuojasi židinys. Šiemet čia karaliauja modernumas ir aptakumas – rinkitės monochromatinę spalvų paletę, o lengvam žaismui išgauti panaudokite erdvę virš židinio: pakabinkite veidrodį, paveikslą ar pastatykite įmantrią žvakę.

Facebook Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *