Individualumas namuose: sienų dekoravimas

Interjero dizainas, kaip ir kiti, spalvų ir raštų įvairove pasižymintys meno objektai, dažnai pasiduoda mados šauksmui. Taip kiekvienais metais ar net ir su kiekvienu nauju sezonu atsiranda įvairiausių tendencijų. O jas kiekvienas save gerbiantis mados mylėtojas būtinai pritaiko savo namuose ar bent jau darbo erdvėje. Dabar gi vienas populiariausių sprendimų – baltos sienos. Jos šviesios, didinančios erdvę, bet tuo pačiu – visuose namuose vienodos. Kaip išgelbėti individualumą ir susikurti savo erdvę pataria „Dažytojų brolija“ atstovas Vidas Leščinskas.

Spalva

Nors kartais atrodo, kad spalva tėra spalva, išties labai daug skirtingų dizainų galima sukurti pasitelkiant vis kitus atspalvius. „Dažytojų brolija“ atstovas teigia, kad net ir balta turi daug daugiau atspalvių, nei daugelis mano, o tai padeda lengviau pritaikyti madingus sprendimus jau įrengtų namų atnaujinimui.

„Balta spalva gali būti šilta arba šalta, egzistuoja sniego, dramblio kaulo, popieriaus baltumas ir dar daug kitų, iš kurių galima rinktis. Pavyzdžiui, jeigu namuose vyrauja sterilumas, dabar madingos pilkšvos grindys, tai ir sienoms gal geriau būtų rinktis kiek „atvėsintą“ baltumą. Kita vertus, jeigu namuose turite nemažai tradicinio medžio baldų, tai šiltesnis baltos spalvos atspalvis lengviau sujungs erdvę į vieną visumą“, – teigia V. Leščinskas

Glaistymas

„Tradicinis lygus glaistymas – tvarkinga ir gražu, tačiau ši technika yra itin populiari, o norint išgauti originalumą, galima pasitelkti kiek neįprastus, tačiau tikrai įspūdingus rezultatus suteikiančius sprendimus.“, – patirtimi dalinasi „Dažytojų brolija“ atstovas ir priduria, kad net ir naudojant tą pačią techniką, skirtingų projektų metu, dar niekada nepavyko išgauti identiško rezultato.

Norint paįvairinti namų interjerą pasitelkiant dabar populiarias spalvas galima žaisti su įvairiais glaistais, jų storiu, išgaubtu ar įgaubtu raštu, kuris gali būti išgautas naudojant skirtingus įrankius. „Svarbu atrasti jums tinkantį ir patinkantį sienų dekoravimo sprendimą, nes pasirinkimas – išties platus. Dar geriau, jei visgi nesivaikoma mados, o kuriami namai sau ir savo šeimai, būtent tokie, apie kokius jau seniai svajojama. Šviesių spalvų pasirinkimas yra didelis ir nebūtina dairytis tik į baltą. Atminkite, kad pagal jūsų norus sukuti namai jums bus kur kas mielesni, nei tie, kuriuos matote žurnaluose. Tačiau jeigu vis tiek rinksitės madingus sprendimus, dabar bent žinosite, kad ir baltas interjeras gali būti individualus ir pritaikytas jums.“, – apie individualumo svarbą namų jaukumui primena „Dažytojų brolija“ atstovas Vidas Leščinskas.

Facebook Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *